Zadbaj o swoje zdrowie u podstaw – pij wodę…

Przynajmniej dwa litry dziennie. To najważniejsza zasada zdrowego stylu życia, którą każdy z nas powinien zapamiętać i stosować, a w wiedzy powszechnej odkryć można ogromną ilość wskazówek, jak osiągnąć magiczną wartość 2l. Specjalne aplikacje przypominające o nawodnieniu, rubryczki, dodatki smakowe. Picie wody jest ponadczasowo modne, ale zmieniają się metody – zamiast przefiltrowanej, preferowana woda jonizowana. Cena takiego produktu w butelce może przerażać, ale z pomocą przychodzą jonizatory!

Co to jest jonizator?

To specjalne urządzenie, które każdy z nas może zrobić samemu w domu lub nabyć w przeróżnych wariantach dostępnych w naszym sklepie. Jonizator do wody to przede wszystkim dwie elektrody, które pozwalają oddzielić wodę na zdrową, ze zwiększonym wskaźnikiem pH, która lepiej nawadnia i ma szereg właściwości wspomagających oraz zakwaszoną – którą możesz wykorzystać do codziennych czynności, takich jak mycie płaskich powierzchni czy warzyw i owoców. Cały sekret tkwi w oddzieleniu cząsteczek zbędnych dla naszego organizmu, które utrudniają wchłanianie się wody i znacznie pogarszają jej jakość zdrowotną.

Jakie mam opcje?

Oczywiście podstawową możliwością jest zakup w sklepie, gdzie znajduje się alkaiczna, butelkowana woda jonizowana. Cena, jak już wiadomo, jest czasami przerażająca i sięga kilkunastu, kilkudziesięciu złotych. Chcąc utrzymać normy wskazane przez specjalistów, a jednocześnie nie opróżnić naszego portfela do dna, warto rozważyć zakup jonizatora do wody, a możliwości jest pełno! W ofercie mediasklep24.pl znajdują się urządzenia światowych liderów, które można dopasować do swojej zasobności oraz kuchni czy innego pomieszczenia. Niektóre modele są wolno stojącymi urządzeniami do których, tak jak do dzbanków filtrujących wodę, nalewamy cieczy prosto z kranu, a inne, znacznie bardziej estetyczne i praktyczne, są bezpośrednio podpięte do rurociągu, imitując kran przy zlewie kuchennym.