WZMOCNIJ SIĘ W GŁODÓWCE

Od lat głodówki zyskują popularność. Oczywiście nie mówimy tu o stałej “diecie” minimalizującej spożycie jakichkolwiek pokarmów, a o świadomych kilkudniowych (podobno najlepiej trzydniowych) głodówkach, których celem jest oczyszczenie organizmu ze złogów i toksyn, które w zatrważających ilościach dostarczamy wraz z jedzeniem. Jednak głodówki, chociaż zbawienne dla organizmu, są dla niego jednocześnie wielkim wyzwaniem. Dlatego istotne jest, aby stosować odpowiednią suplementację, która z jednej strony ułatwi proces odtruwania, z drugiej natomiast dostarczy odpowiednich witamin i soli mineralnych, które w tym czasie wesprą organizm. Tutaj warto spojrzeć na yucca tabletki.

Jukka – drzewo życia

Tak nazywana była przez Indian już setki lat temu, kiedy czczono jej życiodajne i lecznicze właściwości. Najważniejszą z nich jest właśnie detoksykacja, czyli odtruwanie organizmu. Tę właściwość wykorzystano w medycynie naturalnej, tworząc yucca tabletki.

Kiedy z nich korzystać?

Przede wszystkim właśnie podczas głodówek. Przyspieszają przemianę materii, a także ułatwiają usuwanie toksyn zalegających w układzie pokarmowym. Yucca tabletki przyjmować należy, popijając dużą ilością płynów – nawet 1-2 szklanki, ponieważ podczas detoksykacji ważne jest odpowiednie nawilżenie. Co więcej – yucca tabletki wyposażone są w naturalny błonnik tej rośliny, a on potrzebuje wody do właściwego działania. I to właśnie on jest odpowiedzialny za wiązanie pozostałości w układzie pokarmowym i ich wydalanie. Tabletki yucca to idealne wsparcie detoksykacji organizmu, której każdy od czasu do czasu potrzebuje.