Naturalne Omega 3 – wyjątkowe kwasy tłuszczowe

Naturalne Omega 3 – zastosowanie

Kwasy Omega 3 mają niezliczone właściwości i tak naprawdę są niezbędne do prawidłowego rozwoju każdego z nas: niezbędny dla kobiet w ciąży, dzieci i mężczyzn, Naturalne Omega 3 to nienasycone kwasy tłuszczowe, których poziom wpływa na sprawność naszego mózgu, myślenia, zapamiętywania i rozumienia. Osoby dojrzałe, których dieta jest bogata w ryby charakteryzuje lekkość umysłu i mniejsza zapadłość na demencję. Kobiety w ciąży, które regularnie przyjmują naturalne Omega 3  rodzą większe, zdrowsze i inteligentniejsze niemowlęta. A dzieci spożywające odpowiednią dawkę witamin nie mają problemu ze skupieniem.

Kwasy Omega 3 naturalne wzmocnienie kości

Aby móc cieszyć się zdrowym układem kostnym pamiętajmy o codziennej suplementacji kwasami Omega 3. Naturalne Omega 3 łagodzą bóle stawowe oraz chronią nas przed zapaleniem stawów. Niezwykle ważne są podczas suplementacji wapniem w leczeniu osteoporozy, ponieważ Omega 3 ułatwiają jego wchłanianie.

Dobrej jakości naturalne Omega 3

Jak wybrać najlepsze kwasy Omega3? Sprawdź koniecznie na etykiecie, czy kwasy zostały pozyskane metodą na zimno. Pamiętaj, że dobrej jakości suplement będzie zawierał około 300 mg DHA w kapsułce. Naturalne kwasy Omega 3 powinny posiadać certyfikat świadczący o tym, ze suplement nie zawiera metali ciężkich oraz innych zanieczyszczeń (np. rtęć). Kapsułki muszą być świeże. Pod żadnym pozorem nie mogą brzydko pachnieć, ponieważ świadczy to o ich zepsuciu.