Ashwagandha: suplement, który wzmacnia i koi nerwy

Indyjski żeń- szeń, bo tak nazywana jest ashwagandha to suplement, który bardzo dobrze sprawdza się w leczeniu objawów psychosomatycznych. Wspomaga proces powrotu do równowagi po okresach długotrwałego stresu, pozwala też ukoić nerwy w sytuacjach dużego napięcia (na przykład w trakcie trwania bolesnych miesiączek). Ponadto, pomaga wrócić do zdrowia po okresach choroby oraz wspomaga leczenie wielu schorzeń.

Naturalna regeneracja

Ashwagandha wzmacnia i przyspiesza regenerację organizmu po treningu lub po chorobie, jest również naturalnym lekiem ułatwiającym zasypianie. Jest to suplement który zarówno odpręża, jak i poprawia koncentrację. Tę roślinę zaleca się spożywać (na przykład w formie kapsułek) przy chorobach układu oddechu, do których zaliczamy między innymi: gruźlicę, zapalenie oskrzeli.

Zwalcz stres przy pomocy cudownej rośliny

Ta wyjątkowa roślina, której cenne właściwości wykazują substancje zawarte zarówno w korzeniu, jak i owocach zyskuje popularność na całym globie. W XXI wieku prawdziwym wyzwaniem jest zachować spokój ducha i jednocześnie być w ciągłej gotowości, by sprostać wymaganiom współczesnego świata. Ashwagandha jest rośliną leczniczą zalecana przez Ajurwedę. Do dziś korzystamy z mądrości starożytnych i wykorzystujemy tę roślinę w postaci suplementu diety.

Ashwagandha wspomagają leczenie przewlekłych schorzeń oraz gwarantują doraźną pomoc przy różnego rodzaju dolegliwościach. Jest to doskonały suplement diety przy schorzeniach natury artretycznej, a także pomaga chronić organizm przed atakiem komórek nowotworowym.