Przeszczep włosów w Turcji

Borykasz się z kompleksem spowodowanym bardzo rzadkimi włosami? Chemioterapia lub innego rodzaju leczenie spowodowało, że po bujnych pasmach nie ma śladu? Źle się czujesz w obecnej fryzurze, ale też nie wyobrażasz sobie noszenia peruki?

Doskonale to rozumiemy i znamy rozwiązanie Twojego problemu. Bo brak włosów w poszczególnych obszarach to nie jest powód do załamywania rąk, lecz do działania. Klinika Aestepool w Stambule jest miejscem, gdzie najwybitniejsi specjaliści z dziedziny trychologii w kilka godzin sprawią, że niedalekiej przyszłości na głowie znów wyrosną mocne, gęste i lśniące włosy. 

Rodzaje zabiegów i pobyt w Klinice z osobą towarzyszącą

Wyjazd na zabieg do obcego państwa może być stresujący i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Dlatego też przeszczep Turcja to możliwość udania się do Stambułu wraz z osobą towarzyszącą. I to bez żadnej dodatkowej opłaty. Oznacza to, że udajemy się w docelowe miejsce z partnerem, rodzicem, rodzeństwem czy przyjaciółką, która nie ponosi żadnych opłat za nocleg oraz wyżywienie w pięciogwiazdkowym hotelu… Jeżeli chodzi o transplantację włosów, to wykonywana jest ona nowoczesną metodą Micro FUE lub DHI. Na zabiegi często zgłaszają się nie tylko osoby, które nagle utraciły włosy, lecz także takie, którym przeszkadzają zakola, jakie mają niemal od dziecka. Co więcej, w klinice Aestepool w Turcji wykonywane są również zabiegi dedykowane panom, którzy chcą dokonać przeszczepu brody.

Pakiety na zabiegi transplantacji włosów

Chcąc wykonać zabieg przeszczepu włosów w jednej z najlepszych tureckich klinik trychologicznych, do wyboru mamy trzy pakietu. Pierwszy z nich to pakiet Standard, który przede wszystkim obejmuje zabieg metodą FUE, dwa noclegi z osobą towarzyszącą w pięciogwiazdkowym hotelu, śniadania w formie bufetu oraz transfery z lotniska i na lotnisko. Pakiet Polski Tydzień rozszerzony jest o polskojęzycznego opiekuna, dzięki któremu nie musimy się martwić kwestią związaną z porozumieniem się z otoczeniem. Tę opcję szczególnie doceniają osoby, które nie znają języka angielskiego. Z kolei pakiet Premium dodatkowo obejmuje jeszcze bilety lotnicze w dwie strony oraz ubezpieczenie podróżne… Przeszczep Turcja to skuteczny sposób na pozbycie się kompleksu i uzyskanie gęstych włosów w miejscach, gdzie obecnie nie ma ich w ogóle lub są bardzo rzadkie. Wybierz interesujący Cię pakiet i zarezerwuj wizytę w renomowanej Klinice!