Peruki z włosów naturalnych tworzone na indywidualne zamówienie

Nie zawsze kuracje trychologiczne spełnią oczekiwania klientów. Dlaczego? Źródeł łysienia można szukać w niedoborach dietetycznych, problemach hormonalnych lub chorobach. W szczególności osoby, które walczą z nowotworem, bardzo często muszą zmierzyć się z problemem wypadających włosów. Kuracje trychologiczne są pomocne, ale działają dopiero wtedy, kiedy pacjent ma już za sobą przyjmowanie chemii. Łysina powoduje lęk przed wychodzeniem z domu i obniżenie poczucia własnej wartości. Klinika Perfect Hair Clinic oferuje peruki damskie oraz peruki z włosów naturalnych.

 

Peruki z włosów naturalnych 

 

Peruki z włosów naturalnych proponowane w Perfect Hair Clinic wykonane są z najwyższej jakości włosów słowiańskich. Tego typu włosy są najbardziej zbliżone do struktury włosów Polaków. Dzięki peruce każda kobieta jest w stanie wystylizować fryzurę podobną do swojej naturalnej. Co jeszcze warto wiedzieć o perukach? Peruki Warszawa w Perfect Hair Clinic stworzone zostały z włosów dziewiczych. Co to oznacza? Włosy wykorzystane do peruki nigdy wcześniej nie były poddane zabiegom chemicznym, takim jak farbowanie. Indywidualne potrzeby klientek zostają spełnione idealnemu dopasowaniu koloru i struktury włosa. Co więcej, peruki damskie można strzyc i modelować zgodnie z preferencjami klientki. 

 

Peruki damskie – sposób na łysienie

 

Naturalne peruki zaprojektowane zostały na różnych rodzajach mikroskóry, tak aby klientka mogła dopasować ją do swojego naturalnego koloru. Peruki są dostępne w różnych rozmiarach, aby komfortowo układały się na głowie klientki. Peruki leżą swobodnie na głowie bez konieczności ich ciągłego poprawiania. Baza peruki składa się z materiału termoelastycznego, mikroklipsów lub połączenia dwóch metod. Włosy mocuje się na jednej z trzech metod. W klinice  Perfect Hair Clinic po chemioterapii można również skorzystać z niechirurgicznego zagęszczania włosów oraz kuracji wzmacniających, odżywiających i nawilżających włosy oraz skórę głowy.