KOLAGEN RYBI W TABLETKACH HITEM MEDYCYNY NATURALNEJ

Kolagen jest naturalnym składnikiem naszego organizmu, Jest związkiem białka, którego najważniejszymi zadaniami jest budowa tkanki chrzęstnej w stawach. Kolagen jest elementem składowym wielu leków właśnie na stawy, w tym maści. Warto go jednak stosować nie tylko w celach leczniczych.

Kolagen kolagenowi nierówny

Na rynku obecnie istnieją suplementy w postaci kolagenu rybiego, wieprzowego, drobiowego oraz wołowego, Jednak to właśnie kolagen rybi w tabletkach jest najlepiej przyswajalny dla naszego organizmu i posiada najszersze spektrum działania.

Dla zdrowia

Kolagen rybi w tabletkach polecany jest m.in. sportowcom o wyjątkowej aktywności, zwłaszcza biegaczom, których stawy kolanowe narażone są na wzmożony wysiłek i obciążenie. Ale także dla osób starszych, u których odbudowa tkanki chrzęstnej nie jest już tak dynamiczna, jak u osób młodszych

Dla urody

O zbawiennym wpływie kolagenu na urodę słyszymy niemal w każdej reklamie kremu dla cery dojrzałej. Nic dziwnego skoro jest to substancja poprawiająca napięcie skóry, w której znajdują się tzw. włókna kolagenowe. Kolagen rybi w tabletkach robi to od wewnątrz, zatem jest skuteczniejszy niż kremy. Co więcej poprawia też kondycję włosów i paznokci. Zatem warto z niego korzystać dla zdrowia i urody.