Czym jest szałwia biała?

Po co stosuje się szałwię białą?

Szałwia biała, według tradycji rdzennych mieszkańców Ameryki, uznawana jest za święte ziele. Jej dymu używa się podczas ceremonii do oczyszczania energii ludzi i pomieszczeń oraz przemiany ciała i umysłu. Dzięki dodanym do szałwii białej płatków różanych jest ona w stanie reprezentować siedem ośrodków energetycznych w ciele. Spalanie tych płatków ma posłużyć jako przywołanie miłości i rozbudzenie zmysłowości. Zapach zioła, jakim jest szałwia biała właściwości kojące i łagodzące napięcie, a także pomaga zniwelować zmęczenie i niepokój. Aby poprawnie korzystać z tej szałwii od marki JOY IN ME, należy podpalić ją z jednej strony, a po kilku sekundach zdmuchnąć płomień, żeby kadzidło lekko się tliło. By ugasić kadzidło, musisz dokładnie przyłożyć i przycisnąć je do talerzyka dymiącym się końcem i upewnić się, że całkowicie zgasło. Szałwią białą można okadzać pomieszczenia czy przedmioty. Wymiary: wysokość: 15 cm, szerokość: 15 cm.

Po co i jak palić kadzidła?

Palenie kadzideł może stać się dla Ciebie małym rytuałem, który będziesz powtarzać codziennie lub kilka razy w tygodniu. Czynność ta sprawi, że napełnisz swoje mieszkanie, pokój czy dom wspaniałym aromatem oraz zrelaksujesz się lub pomedytujesz. Warto zaznaczyć, że sposób, w jaki palimy kadzidełka, zależny jest od ich kształtu i wielkości. Kadzidła w formie cienkich patyczków do zapalenia wymagają od nas specjalnej drewnianej lub ceramicznej podstawki. Dzięki niej popiół z kadzidełka nie rozsypuje się po powierzchni stołu, szafki półki bądź parapetu.

Czym jest Tatuum Generations?

Jest to program lojalnościowy Tatuum, dzięki któremu zbierasz punkty za zakupy stacjonarnie lub internetowo. Jednak dlaczego warto dołączyć do ich programu? Na start oferują Ci bon w wysokości 50 złotych, otrzymasz dostęp do unikalnych promocji, każdy Twój zakup będzie punktowany i będzie przybliżał Cię do bonu lojalnościowego oraz na urodziny sprezentują Ci bon aż -15%! Ważne jest, aby przy rejestracji w sklepie internetowym podać numer telefonu lub adres e-mail, na który rejestrowana była Twoja karta, gdyż dzięki temu Twoje punkty będą się sumować! Kup szałwia biała z ich kartą lojalnościową już dziś!