ACEROLA DO SSANIA POBUDZI CIĘ DO ŻYCIA

Chroniczne zmęczenie, ciągła senność i znużenie są charakterystycznymi symptomami osłabienia przesilenia wiosennego. Czasem aż trudno nam uwierzyć, że, kiedy wszystko budzi się do życia, słońce zaprasza na długie spacery, nam brakuje energii. A jedyne, na co mamy ochotę to łóżko, kołdra i ciepła herbata. A rozwiązanie jest proste – acerola do ssania pozwoli nam pozbyć się tych wszystkich uciążliwych dolegliwości.

Natura lubi pomagać

Acerola to naturalny wyciąg z drzew rosnących w Ameryce Południowej – głównie w Brazylii. Jej największym atrybutem jest potężna dawka naturalnej witaminy C. Nie trzeba więc sięgać, po sztucznie wytworzoną, skoro na wyciągnięcie ręki mamy to, co naturalne.

Komu pomoże?

Acerola do ssania to jedna z możliwości przyjmowania tej substancji. Mogą być jeszcze tabletki, proszek do rozpuszczania, czy nawet kropelki. Wszystko po to, żeby każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie. A na co pomaga? Przede wszystkim, na wszystko, co witamina C. Zatem wspiera układ odpornościowy – to jej główne zadanie. Ponadto, chroni przed wolnymi rodnikami, odpowiedzialnymi za choroby nowotworowe, poprawia funkcje psychiczne oraz neurologiczne. Co więcej, redukuje, a właściwie likwiduje stan znużenia, zmęczenia i zniechęcenia.

Kiedy przyjmować?

Najlepiej już na jesieni, aby chronić się przed zmianami temperatury. Następnie przez całą zimę, żeby uniknąć wiosennego przemęczenia. Zresztą w naszym, tak zmiennym klimacie najlepszym rozwiązaniem jest, aby acerola do ssania stała się stałym elementem diety.