Złoty korzeń, czyli różeniec górski jako adaptogen na zwiększenie energii

Drogocenne właściwości różeńca górskiego

Adaptogen, który jest w stanie pomóc organizmowi pokonać zmęczenie? Różeniec górski to swoisty naturalny doping, który wzmacnia odporność na stres i poprawia także funkcjonowanie pracy mózgu. Wpływa też na zabezpieczenie organizmu przed chorobami serca oraz ryzykiem zachorowania na nowotwory. Adaptogen jakim jest różeniec górski to środek na alarmujący poziom stresu u Polaków. Dostarczy naturalne substancje, które poradzą sobie z pogonią za pieniądzem, szybkim tempem życia.

Nie lekceważmy stresu!

Stres to zmora wielu osób, która odbija się zarówno na zdrowiu psychicznym, jak i fizycznym. Różeniec górski nie jest cudownymi specyfikiem, o którym usłyszeć można w spotach reklamowych, to efektywnie działający środek, który pozwoli niemal każdemu na przywrócenie spokoju i rozluźnienia. Długofalowe zażywanie preparatów z tym składnikiem to gwarancja rychłego pożegnania się ze stresem.

Złoty korzeń z Syberii

Zwany często arktycznym korzeniem, różeniec górski jest rośliną, która obfituje w wiele substancji poprawiających wydolność na poziomie komórkowym. Rośnie na terenach Syberii, wysoko położonych pasmach, dobrze znosi zimny klimat na półkuli północnej. W przeciwieństwie do zwykłych środków farmakologicznych działa łagodniej i nie wykazuje skutków ubocznych. Należący do grona adaptogenów – różeniec górski wspomaga organizm wystawiony na częste uczucie gorąca, chłodu, zmęczenie czy przygnębienie.