YUCCA TABLETKI NA WZMOCNIENIE

Yucca tabletki zawierają naturalny wyciąg z drzewa – znanego również u nas pod nazwą po prostu: “juka”. Jednak ojczyzną tego życiodajnego drzewa jest Ameryka – Stany Zjednoczone, Meksyk oraz Wyspy Karaibskie, gdzie jej właściwości wykorzystywane są od setek lat. Od niedawna również w Polsce dostać można yucca tabletki, które przyspieszają detoksykację organizmu.

Nie tylko oczyszczanie

Yucca tabletki polecane są w szczególności podczas głodówek. Wszystko dzięki naturalnemu błonnikowi rośliny, który wiąże i ułatwia pozbywanie się toksyn z organizmu. Jednak to nie wszystko, co yucca tabletki dają naszemu organizmowi. Poza właściwościami detoksykacyjnymi, suplement zawiera dodatkowo liczne sole mineralne, witaminy, saponiny (rozpuszczają śluz i usuwają toksyny), enzymy (zbawienne dla trawienia), chlorofil i antyoksydanty.

W głodówce i nie tylko

Skład, jaki mają yucca tabletki, sprawia, że nie tylko odtruwają organizm, ale jednocześnie wzmacniają go i nie dopuszczają do wypłukania minerałów i witamin. Wszystko to sprawia, że są idealnym wspomagaczem w trakcie rygorystycznej diety. Jednak nie tylko. Powinien ich spróbować każdy, kto czuje, że ich organizm – a w szczególności układ pokarmowy i trawienny – nie funkcjonuje we właściwy sposób. Yucca tabletki nie tylko działają doraźnie – oczyszczając organizm – ale także długofalowo. W dłuższej perspektywie czasu poprawiają funkcjonowanie układu trawiennego i regulują metabolizm.