WITAMINA B COMPLEX W KROPLACH – TWÓJ SPOSÓB NA BEZCENNY SPOKÓJ

Witamina B complex w kroplach to tak naprawdę zbiór wszystkich witamin z tej grupy w jednej, małej kropeleczce. Tak niewielka ilość, a jednocześnie tak wiele ze sobą niesie. Witamina b complex w kroplach powinna na stałe zagościć w naszej codziennej diecie, jeśli chcemy zapobiegać jej niedoborom. Dlaczego jest to tak ważne?

Codziennie nowa porcja

Należy pamiętać, że witamin z grupy B są wydalane z organizmu wraz z moczem. Kumuluje się tylko witamina B1 oraz B12. Oznacza to, że niemal wszystkich należy dostarczać każdego dnia. Tymczasem w ciągu 12 godzin aktywności nie jesteśmy w stanie przyswoić wszystkich niezbędnych składników w ilości koniecznej do prawidłowego funkcjonowania. Rozwiązaniem jest właśnie witamina b complex w kroplach – jej niewielka ilość zapewnia właściwą suplementację tych cennych elementów.

Dla palaczy i żyjących w stresie

Ponieważ witamina b complex w kroplach zawiera w sobie wszystkie witaminy z tej grupy, działa zatem kompleksowo (zresztą jak sama nazwa wskazuje). Wpływa na poprawę układu sercowo-naczyniowego, co należy do właściwości B1. Natomiast dzięki B2 lepiej funkcjonuje nasz układ nerwowy, zatem jest niezbędna dla wszystkich żyjących w ciągłym stresie (a któż z nas dziś w nim nie żyje). Do tego jeszcze wart wspomnienia jest kwas foliowy, biorący istotny udział w metabolizmie oraz właściwym funkcjonowaniu układu krwionośnego i nerwowego. Znany jest chyba wszystkim kobietom w ciąży, gdyż jego suplementację lekarze zalecają już od pierwszych dni poczęcia.

Witamina b complex w kroplach jest zatem idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy dbają na co dzień o swój organizm i nie chcą dopuścić do niedoborów ważnych elementów, które  w ciągu lat przerodzić mogą się w poważne dolegliwości, a nawet choroby.