SIĘGNIJ PO MOC TRADYCJI

Medycyna niekonwencjonalna, a raczej chce się powiedzieć naturalna, zyskuje coraz więcej fanów na całym świecie. Dobrze, że przenosi się także na grunt polski, gdyż my jako naród jeszcze znajdujemy się w niechlubnej czołówce pożeraczy leków. Tymczasem środki naturalne mogą pomóc na wiele dolegliwości. Wystarczy tylko wiedzieć, po jakie sięgnąć.

Medycyna ajurwedyjska – kilkusetletnie doświadczenie

Warto przyjrzeć się zaleceniom tej właśnie – dalekowschodniej – gałęzi medycyny naturalnej. Swoimi korzeniami i doświadczeniem sięga kilku stuleci wstecz, a dzięki temu, że ostatnio przypuściła ekspansję na świat, z jej bogactwa możemy cieszyć się także i my. A jest z czego czerpać i to garściami.

Ashwagandha suplement – siła i witalność w zasięgu ręki

 

To jeden z najstarszych medykamentów medycyny ajurwedyjskiej. Ashwagandha to roślina, której nazwa w polskim odpowiedniku to witania ospała. Chociaż właśnie z ospałością ma niewiele wspólnego. Wręcz przeciwnie – posiada ogrom witamin i minerałów, dzięki czemu dodaje niespożytych sił i niewyczerpanej energii, Jednak to nie wszystko. Ashwagandha suplement pomaga walczyć z wieloma chorobami i to nie tylko natury fizycznej.

Smutku precz!

Ashwagandha suplement wykorzystywana jest w medycynie naturalnej w celu leczenia stanów depresyjnych. Dodaje energii i poprawia nastrój, zatem wykorzystuje się ją jako wsparcie (a czasem nawet jako naturalny zamiennik) leków bazujących na imipramine tj. stosowanych właśnie w tych chorobach. Niektórzy wykorzystują ashwagandha suplement do wsparcia leczenia nawet schizofrenii, czy choroby dwubiegunowej afektywnej. A to tylko kilka z niezliczonej ilości możliwości, jakie daje ashwagandha suplement. Wystarczy sięgnąć po moc tradycji i zobaczyć, że czasem to jest właśnie to.