Rajstopy uciskowe Veera – najwyższy standard damskiej odzieży do kompresjoterapii

Odzież kompresyjna to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością pośród Polek. Wywierając kontrolowany ucisk na zewnętrzną część nogi, noszona podkolanówka tudzież pończocha stymuluje pracę żył, co pozwala na uniknięcie powstawania zakrzepów. Kompresjoterapia ma również pozytywny wpływ na regenerację żył po zabiegach chirurgicznych, a także przynosi ulgę w przypadku, gdy zmagamy się z bolącymi, ociężałymi nogami. Pośród różnych rozwiązań dostępnych na rynku, szczególną uwagę zwracają na siebie włoskie rajstopy Veera. Produkty tej uznanej marki łączą bowiem w sobie szyk i najwyższą jakość wykonania, zapewnioną przez trwałe materiały oraz nowatorskie technologie. Oto, co warto o nich wiedzieć.

 

Kompresjoterapia nowej generacji

 

Cechą szczególną rajstop Veera jest przede wszystkim implementacja oryginalnych rozwiązań, nadających oferowanym produktom znakomitą prezencję oraz skuteczność. Przykładem jest tu przede wszystkim nowatorska technologia Silver+, zapewniająca powierzchni rajstop właściwości grzybobójcze oraz antybakteryjne. Równie ciekawym rozwiązaniem jest tu też zastosowanie splotu plastra miodu, nadającemu rajstopom znakomitą wytrzymałość. Nie musimy więc obawiać się, że w wyniku częstego noszenia pewnego dnia dojdzie w końcu do puszczenia oczka. Specjaliści Veera nie zapomnieli także o powabności rajstop – część majtkowa została w nich zaprojektowana w taki sposób, aby podczas noszenia modelować figurę, bez poświęcania ogólnej wygody. Zalety te sprawiają, że rajstopy te stanowią idealny wybór dla wszystkich pań, chcących zaprezentować się pięknie nawet podczas kompresjoterapii nóg.

 

Wszechstronność rajstop kompresyjnych Veera

 

Niewątpliwą zaletą rajstop Veera jest także szeroki wybór wariantów kolorystycznych oraz kolekcji, dzięki którym każda z nas znajdzie pośród nich coś dla siebie. Przykładem jest tu chociażby seria Forte, oferująca rajstopy uciskowe 1 i 2 stopnia. Lycra o podwójnym oplocie zapewnia im znakomitą wytrzymałość, a także właściwości maskujące, pozwalające na pokazanie nóg z najlepszej możliwej strony. Równie ciekawą opcją jest też seria 140 DEN, wykorzystująca delikatną mikrofibrę, zapewniającą najwyższy komfort noszenia. Warto więc przejrzeć dostępne oferty i przekonać się, jak stylowe mogą okazać się rajstopy uciskowe.