Najciekawsze i najlepsze wczasy dietetyczne — usługi medyczne dostępne w Ułańskiej Zagrodzie

Wczasy dietetyczne — usługi medyczne zwiększające efektywność diety dr Ewy Dąbrowskiej!

Wczasy dietetyczne, usługi medyczne i atrakcje w Ułańskiej Zagrodzie mogą poprawić Twoje samopoczucie i zdrowie, ale także wpłynąć jeszcze bardziej pozytywnie na efektywność, jak i efektowność diety dr Ewy Dąbrowskiej. Dostępne są tam także takie usługi jak Test Food Detective, który polega na teście tolerancji pokarmowej. Dzięki temu turnus odchudzający z dietą dr Ewy Dąbrowskiej będzie jeszcze bardziej wpływający na Twój organizm! Podczas takiego wyjazdu możesz wykonać również biorezonans, dzięki któremu dowiesz się więcej na swój temat, a stosowana dieta dr Dąbrowskiej będzie lepsza! Wczasy dietetyczne, usługi medyczne czy atrakcje z dietą dr Ewy Dąbrowskiej umożliwiają specjalistyczny zabieg hydrokolonoterapii według Borysa Boligar, który wypłucze Twoje jelito grube i oczyści wątrobę.

Ułańska Zagroda to piękny kompleks budynków, które mają ogromną wartość historyczną!

W Ułańskiej Zagrodzie znajduje się koniarnia, która kiedyś pełniła funkcję stajni dla koni. W 2018 budynek przeszedł gruntowną przebudowę i został zaadaptowany na budynek hotelowy. Na samym początku znajdowały się tam gabinety specjalistek i specjalistów oraz recepcja, a na piętrze pokoje dla Gościń i Gości. Jednak w 2020 roku Koniarnia stała się budynkiem z pokojami Komfort i Standard, a gabinety zostały przeniesione do budynku o nazwie Spichlerz.​

Spichlerz a wczasy dietetyczne, usługi medyczne i atrakcje — co to jest?

Spichlerz to magazyn płodów rolnych postawiony w 2010 roku i pełniący tę funkcję do 2019 roku. Aktualnie przekształcony został w budynek stanowiący zaplecze dla Traktorowni, Koniarni oraz Pocztu Dowódcy Pułku. Są to miejsca budujące Ułańską Zagrodę. W tym budynku znajduje się recepcja, toalety, sala gimnastyczna, gabinety lekarskie, jadalnia, kuchnia, pokój wypoczynkowy z kominkiem, gabinety do masażu oraz SPA (sauna fińska, ruska bania).