Kwas hialuronowy i jego zastosowanie

Czym jest kwas hialuronowy i jakie jest jego działanie?

Kwas hialuronowy jest to naturalnie występująca w organizmie substancja, którą znamy pod postacią soli sodowej. Znajdziemy go głównie w stawach i skórze, jednak buduje on również nasze naczynia krwionośne. Zadaniami kwasu hialuronowego jest głównie utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry oraz sprężystości stawów. Warto wiedzieć, że kwas hialuronowy jest też wykorzystywany w medycynie estetycznej.

Naturalne wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy zapakowany w jednorazowe ampułko strzykawki jest idealnym, naturalnym preparatem pozwalającym na pozbycie się zmarszczek. Dany typ i rozmiar zmarszczek zostają wypełnione bezboleśnie dzięki znieczuleniu miejscowemu a efekt utrzymuje się 6-12 miesięcy, kiedy to należy zabieg powtórzyć.

Warszawski Salon Kosmetyczny Marta Tolwaj czeka, aby Ci pomóc

Wyżej wymiony Salon Kosmetyczny ma w ofercie wypełnianie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego i gwarantuje doskonałą jakość wykonanej pracy. W ofercie Salonu z Warszawy jest znacznie więcej opcji, a wykwalifikowany personel doradzi odpowiedni rodzaj zabiegu do walki z twoim problemem. Zobacz więcej na http://www.salon-martatolwaj.waw.pl/oferta/wypelniacze-kw-hialuronowy