Dr Legrand – medycyna estetyczna to nasza pasja!

Dr Legrand to miejsce, w którym odnajdziesz bogatą ofertę różnorakich zabiegów medycznych i pielęgnacyjnych, gdyż medycyna estetyczna to nasza specjalność. Znajdziecie w niej zarówno usługi dla kobiet, jak i dla mężczyzn. W naszych gabinetach pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy pozwolą Ci poradzić sobie z licznymi problemami, z którymi się zmagasz i będą z Tobą na każdym etapie – od diagnozy problemu, przez leczenie, aż po profilaktykę. Możesz mieć pewność, że w naszym gabinecie, odpowiednio się Tobą zaopiekujemy.

W naszej placówce, zlokalizowanej dogodnie w centrum Krakowa, panuje przyjazna dla każdego pacjenta atmosfera, co wyróżnia nas na tle innych tego typu miejsc. Każdy pacjent może się poczuć odpowiednio zaopiekowany. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy indywidualnie i holistycznie. Inspirowane Wenecją, przytulne i ciepłe pomieszczenia, pozwalają na jeszcze głębszy relaks i zapomnienie o całym bożym świecie, podczas relaksacyjnych zabiegów.

Medycyna estetyczna to wciąż rozwijająca się gałąź medycyny, w której co rusz pojawiają się nowe metody i rozwiązania popularnych problemów, z którymi mierzy się wiele ludzi. W gabinetach Dr Legrand poradzisz sobie nie tylko z niedoskonałościami cery, takimi jak trądzik różowaty, piegi, przebarwienia, sucha czy szara skóra, ale posiadamy też nowoczesne zabiegi na ciało. Pomagamy w pozbyciu się cellulitu, rozstępów i poprawiamy jędrność skóry.

Zapraszamy wszystkie Panie i Panów, którzy chcą lepiej poczuć się we własnej skórze. Medycyna estetyczna posiada szereg zabiegów, dzięki którym naprawdę można poczuć, że zadbało się o swoje ciało lub cerę. Według badań psychologicznych, to, jak wyglądamy, ma bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie. Zgadzamy się z tym stwierdzeniem i wierzymy, że w zdrowym ciele, zdrowy duch! Przekonajcie się sami i skorzystajcie z naszej wspaniałej oferty! Może już niedługo przekonacie się na własnej skórze, że ta maksyma jest wciąż jak najbardziej aktualna.