Bezpieczeństwo i Higiena Pracy – zadbaj o zdrowie i życie Twoich pracowników.

Ergonomica BHP jest to miejsce stworzone po to, aby w ciekawy sposób przeprowadzać  szkolenia poświęcone bezpieczeństwu w pracy na terenie miasta Łódź. BHP, czyli Bezpieczeństwo i Higiena Pracy to bardzo ważne zagadnienie, które powinno być kwestią priorytetową wszystkich działających przedsiębiorstw. Dlaczego to tak istotne? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Nie ma rzeczy ważniejszej od ludzkiego życia i zdrowia. Wszyscy powinni mieć świadomość tego, jak należy je chronić. Polskie prawo wymaga od  pracodawcy zorganizowania szkolenie w tym zakresie dla wszystkich swoich pracowników, zarówno w wymiarze wstępnym jak i okresowym. Każda branża oraz obejmowane stanowisko różni od siebie specyfika pracy i rodzaj możliwych zagrożeń. Na niebezpieczeństwo narażony jest stolarz, mechanik samochodowy, budowlaniec, ale także pani sekretarka czy osoba pracująca na taśmie produkcyjnej. Wszystkich ich łączy jedno, nawet najprostsze czynności muszą być wykonywane z rozwagą i nigdy pod żadnym pozorem nie można zapomnieć o tym, że najlepszy pracownikiem to zdrowy pracownik. 

Łódź BHP– postaw na profesjonalizm z Ergonomica BHP. 

Bardzo dużą rolę przykładamy do tego, w jakiej formie prowadzone są zajęcia. Unikamy wygłaszania nudnych i długich monologów. Interesuje nas dyskusja oraz wymiana doświadczeń z uczestnikami szkolenia. Nasi wykładowcy to specjaliści, którzy posiadają dużą wiedzę opartą nie tylko na podręcznikach, ale także na przykładach z życia wziętych. Dzięki zebranym przez lata historiom możemy przestrzegać innych przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Nauka na błędach  to świetna lekcja dla przyszłych pracowników. Łódź BHP z Ergonomica to nowatorskie podejście do zajęć, bazujące na praktycznych przykładach i anegdotach, które pozostaną zapamiętane na lata. 

Odwiedź nas bądź zaproś do siebie. 

Mamy doskonałe warunki do organizacji szkoleń w naszych salach wykładowych, które są wyposażone w niezbędny do tego sprzęt. Łódź BHP to także dostosowanie się do preferencji klienta, dlatego istnieje możliwość organizacji szkolenia tam, gdzie życzy sobie tego przedsiębiorca. Chętnie odwiedzimy Twoich pracowników w ich naturalnych warunkach pracy i przekażemy im swoją wiedzę i doświadczenia.