Tapicerka Prestige – antybakteryjna ochrona mebli medycznych

Meble medyczne, takie jak fotele do dializ czy fotele zabiegowe do pobierania krwi, wymagają zastosowania specjalnych materiałów chroniących je przed bakteriami, plamami, przykrymi zapachami i ścieraniem. Amerykańska marka SPRADLING® stworzyła specjalną tkaninę SILVERTEX™ z technologią jonów srebra i wierzchnią warstwą winylową, która przedłuża żywotność mebli i chroni je przed działaniem drobnoustrojów. Wysokiej jakości tkanina to nie tylko świetny wygląd, lecz także bezpieczeństwo i łatwa pielęgnacja.

Czym wyróżnia się tkanina SILVERTEX™?

Fotel do pobierania krwi chroniony przez innowacyjną tkaninę SILVERTEX™ wyróżnia się nie tylko walorami estetycznymi. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom tkanina ta przedłuża żywotność mebla, zapobiega powstawaniu przykrego zapachu i plam, a także chroni fotele zabiegowe do pobierania krwi przed śladami eksploatacji, takimi jak nieestetyczne przetarcia.

SILVERGUARD® i PERMABLOK3® – technologie w walce z drobnoustrojami

Unikalna technologia jonów srebra SILVERGUARD® chroni tapicerkę przed plamami i nieprzyjemnymi zapachami, których przyczyną są szkodliwe bakterie. Co więcej, warstwę wierzchnią tapicerki stanowi winyl PERMABLOK3® chroniący tkaninę przed drobnoustrojami, ścieraniem i plamami. Winylowa warstwa wierzchnia zapobiega osadzaniu się zarodników grzybów, mączniaków i pleśni, które przyczyniają się do powstawania przykrego zapachu, czarnych i różowych plam oraz reakcji alergicznych. PERMABLOK3® wykazuje także wysoką odporność na pękanie, rozrywanie i utratę elastyczności.

Wysoka skuteczność – minimalna pielęgnacja

Dzięki zastosowaniu warstwy wierzchniej PERMABLOK3® czyszczenie tapicerki jest niezwykle proste. Za pomocą łagodnego mydła i wody ścieramy świeże plamy z krwi, tłuszczu, kremu czy tuszu długopisu. Z kolei bardziej uporczywe zanieczyszczenia można usunąć za pomocą skoncentrowanych środków czyszczących i rozpuszczalników, także tych zawierających alkohol, wybielacz czy naftę. Należy przy tym jednak zawsze kierować się wytycznymi opracowanymi przez producenta (znajdziesz je w naszej Karcie charakterystyki materiałów).

Antybakteryjna tapicerka Prestige dostępna w naszym sklepie!

Oryginalna tapicerka marki SPRADLING® dostępna jest naszym sklepie internetowym w kilku efektownych kolorach. Tkaniną Prestige możemy pokryć wszystkie fotele zabiegowe do pobierania krwi, fotele do dializ i inne meble medyczne narażone na nadmierną eksploatację. Antybakteryjną tapicerkę Prestige możesz wybrać jednym kliknięciem myszy podczas składania zamówienia online na fotel do pobierania krwi, fotel do dializ czy leżankę medyczną.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*